Aktuality

Něco málo z Velké ceny Chropyně 2019 ... See MoreSee Less

View on Facebook

Třetí ročník Velké ceny Chropyně je za námi. Letošní ročník zaznamenal obrovský zájem střelců takže k lítosti nás všech se někteří nemohli zúčastnit z důvodu vyčerpání kapacity střelnice a přiděleného času. Pro příští ročník plánujeme změnu a rozdělení střeleckých disciplín do více budov tak budeme moci uspokojit větší množství přihlášených.
Chtěli bychom tímto poděkovat všem střelcům, trenérům ale i rodičům za účast a super atmosféru. Dále bychom chtěli poděkovat za pomoc všem dobrovolníkům z našeho i okolních spřátelených klubů a v neposlední řadě i těm kdo nás podporují jak materiálně tak i finančně a bez kterých by nebylo možné tak velké klání realizovat. Děkujeme tedy za podporu jmenovitě Městu Chropyně, Zlínskému kraji, Ministerstvu školství a mládeže a sponzorům. Společnostem Ortika , Kazeto, Infoa, AB max.
... See MoreSee Less

View on Facebook

2 months ago

SKM Junior Chropyně

Blíží se nám třetí ročník Velké ceny Chropyně. Další informace a přihlášky najdate na našich stránkách skmjunior.cz. Těšíme se na setkání s vámi 2.11.2019. ... See MoreSee Less

View on Facebook